هم اکنون مهندسین مشاور آتون پارت با سازمانی گسترده و کادری متخصص آماده مشارکت در فعالیت‌های بزرگ عمرانی ملی و بین‌المللی می‌باشد.
مهندس کیانوش نیک هوش مدیر عامل

شرکت مهندسین مشاور آتون پارت

مهندسین مشاور آتون پارت در سال 1396 با هدف انجام خدمات مشاوره‌ای در زمینه طراحی و نظارت در رشته‌های مختلف سازه، معماری و معماری داخلی، شهرسازی و برنامه‌ریزی شهری، مقاوم سازی و بهسازی لرزه‌ای، انرژی، تأسیسات ساختمانی و سایر خدمات مشاوره‌ای مرتبط تأسیس گردید.

این مشاور با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان زبده، صاحب نظر و با تجربه و همچنین تجربیات هیأت مدیره شاخص و کارکنان مجرب و بکارگیری انگیزه و خلاقیت مهندسان جوان خود و مدرن ترین و به روزترین روش‌های طراحی و با برقراری تعاملات مفید و سازنده با نهادها و انجمن‌های تخصصی و پایبندی به اهداف، مأموریت‌ها و ارزش‌های سازمانی و حرفه‌ای خود، همواره تلاش کرده تا حفظ کیفیت مطلوب پروژه‌ها و پایبندی قاطع به اصول فنی و حرفه‌ای را سرلوحه امور خود قرار دهد.

سابقه اجرایی

پروژه‌های طراحی مجموعه‌های دانشگاهی
پروژه‌های طراحی مجموعه‌های مسکونی
مجموعه‌های بهداشتی ، درمانی و ورزشی

این شرکت در شهرهای بسیاری از ایران فعالیت دارد و از جمله در گیلان، گرمسار پروژه‌های عظیمی را در بخش‌های معماری، طراحی سازه، انرژی، مقاوم سازی مدیریت کرده است. شرکت مهندسین مشاور آتون پارت با بسیاری از نهادها و شرکتهای معتبر داخلی همکاری داشته و در بسیاری از سازمان‌های حرفه‌ای همچون سازمان مدیریت و برنامه ریزی فعالیت می‌کند.